Šachová škola Havlíčkův Brod

Šachová škola Havlíčkův Brod pořádá ve dnech od 14. do 16. února 2017 Krajské kolo přeboru škol v šachu. Přebor škol pořádáme v Jihlavě v Základní škole Otokara Březiny Jihlava.

V úterý nastoupí žáci 1. stupně, ve středu budou hrát družstva 2. stupně a ve čtvrtek se utkají týmy středních škol. Hrát se bude systémem každý s každým na 9 kol. Tempo hry bude 2x 15 minut pro každého hráče. Pořadatelé zajistili kromě jiného i on-line přenos a průběžnou aktualizaci výsledků. Pořadatelem Krajského kola přeboru škol v šachu je Šachová škola Havlíčkův Brod ve spolupráci se Základní školou Otokara Březiny Jihlava. Krajský přebor škol 2017 finančně podpořil Kraj Vysočina. První dva týmy z krajských kol postupují do republikového finále, které se uskuteční v červnu 2017 ve Zlíně.